skip to Main Content

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı

  Adres: Halkla İlişkiler Binası 1.Kat 2 Nolu Banko Oda: F113 TBMM / Ankara

Telefon: +90 (312) 420 63 34 +90 (312) 420 63 35

selimyagci@selimyagci.com.tr

selim.yagci@tbmm.gov.tr

+90 (312) 420 63 34 selim.yagci@tbmm.gov.tr
Bilecik Belediyesi Kitap Fuarı Kapılarını Açtı

Bilecik Belediyesi Kitap Fuarı Kapılarını Açtı

Bilecik Belediyesi tarafından ”Uluslararası Marka Değerleriyle Bilecik Sempozyumu kapsamında hazırlanan Bilecik Belediyesi Kitap Fuarı, kitapseverler için kapılarını açtı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen açılış töreni sonrasında binlerce kitap, kitapseverlerin beğenisine sunuldu.

11-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen ve şehrin tarihi ve kültürel değerlerinden ekonomisine; sayanideki varlığından tarım ve doğal güzelliklerine; Biyoçeşitliliğinden kültürel ve tarihi mirasına; Jeopolitik zenginliğinden sosyal yaşantısına ışık tutan unsurların ele alındığı ”Uluslararası Marka Değerleriyle Bilecik Sempozyumu kapsamında hazırlanan Bilecik Belediyesi Kitap Fuarı, 1 ay boyunca kitapseverler için açık olacak.

 BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

 ”AMACIMIZ OKUMANIN KIYMETİNİ BİLEN VE OKUYAN BİR NESİL YETİŞTİRMEKTİR”

 Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından güzel ve anlamlı bir çalışmaya daha imza attıklarını belirterek, şunları söyledi:

 Bilecik’te hep ilkleri yapmanın haklı hazzı ve gururunu yaşıyoruz. Tek bir hedefimiz var. Geçmişiyle övünen geleceğe emin adımlarla yürüyen marka bir şehiri oluşturmak. Gerçekten yapmış olduğumuz çalışmalarla dünden çok daha iyiyiz. Ancak yarın daha iyi olmak için bizlerin elinde ve bizler de yarın daha güzeli yakalayabilmek adına bu sempozyumla birlikte başka güzel bir etkinliği daha başlattık. Belediye Başkanlığı olarak şehrimizdeki tüm yerel, genel ve sivil toplum kuruluşu olarak daha iyi bir Bilecik, için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bununla birlikte bilgi ve kitap bizler için vazgeçilmez. Bu değerleri yakalama adına ve kitap okumanın önemini ortaya koyma adına güzel bir fuarı sizler için hazırladık. Ben bu sempozyum ve fuarın bütün vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Kitap Fuarının açılışı; Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye Aşçılar Federasyonu Genel Başkanı Gökhan Tufan, Bilecik TSO Başkanı Mefail Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Back To Top