skip to Main Content

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı

  Adres: Halkla İlişkiler Binası 1.Kat 2 Nolu Banko Oda: F113 TBMM / Ankara

Telefon: +90 (312) 420 63 34 +90 (312) 420 63 35

selimyagci@selimyagci.com.tr

selim.yagci@tbmm.gov.tr

+90 (312) 420 63 34 selim.yagci@tbmm.gov.tr
Öğrencilerimizin Karne Sevincini Paylaştık

Öğrencilerimizin karne sevincini paylaştık

Belediye Başkanı Selim Yağcı, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin karnelerini dağıtarak, sevinçlerini paylaştı.

Bilecik’te, ilk ve orta dereceli okullarda öğrenim gören 37 bin 453 öğrenci, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı birinci dönem karnelerini alarak yarı yıl tatiline başladı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi üzerine Bilecik Ertuğrulgazi İlkokulu’nda karne dağıtım töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene Vali Tahir Büyükakın, Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hacı Dursun Yıldız, İl Sağlık Müdürü Burak Öztop, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yılmaz Benlice okulun, müdürü, öğretmeni, öğrencisi, velisi ve tüm çalışanlarıyla sıcak bir yuva olduğuna dikkat çekerek: “Bu yuva gelecekteki yaşamımızın ve mutluluğumuzun hazırlayıcısıdır. Bu yuvada amacımız, milli ve manevi değerlerini koruyan, bilgiye ulaşmanın yollarını araştıran, bilgiyi paylaşabilen, teknolojiyi üretebilen ve insanlığın yararına kullanabilen, dinamik, özgüvenli bir nesil yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.” dedi.

Günün anlam ve önemine binaen çocukların şiirler okuduğu programda müzikli gösteriler yapıldı ve öğretmenlerden oluşan koro tarafından küçük bir konser verildi.

Program; Vali Büyükakın, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve beraberindeki protokol üyeleri öğrencilere karnelerini dağıttı.

Back To Top